Алехандро Гарначо и двама съотборници от Манчестър Юнайтед забелязаха да се подиграват на съперник от Висшата лига
The Mirror | 2024-03-22 | 16:36:49

Шест седмици по-късно играчите на Манчестър Юнайтед все още не са забравили празнуването на Дъглас Луис пред вратаря Андре Онана и Рафаел Варан.

Шиммито на бразилеца след гол за Астън Вила в огледалото.co.uk/all-about/premier-league>Мачът от Висшата лига, който завърши с късна победа на Юнайтед с 2-1, беше описан като „неуважителен“ след това.

А Алехандро Гарначо го повтори пред камерите по време на тренировка по-рано тази седмица във възприемано копаене на звездата на Вила.

Във видео, публикувано в социалните медии от Юнайтед , крилото Гарначо, зад треньора Дарън Флетчър, беше видян да пада на колене в края на тренировката, преди да разтърси раменете си.

А на заден план Амад Диало, героят на четвъртфиналната победа на ФА Къп над Ливърпул от миналия уикенд, и Уили Камбвала скоро копират Гарначо, като се спуснаха, за да изпълнят същото празненство.

Варан се изправи срещу Дъглас Луис след победния гол на Скот Мактоминей, празнувайки в лицето на играча на Вила в акт на сладко отмъщение.

А старши треньорът на Юнайтед Ерик тен Хаг беше разпитан за празнуването на Дъглас Луис на пресконференцията си след мача. Той призна, че това може да е мотивирало играчите му да спечелят мача, като каза: „Нямам мнение по въпроса.

„Не съм говорил с играчите. Може да е подхранвало играчите. Не знам. Трябва да мислим за нашата игра. Не за опозицията. Винаги искаме да контролираме играта и да я диктуваме. Това трябва да е нашият подход."

Дъглас Луис също беше замесен в кавга с Расмус Хойлунд, когато датският национал напусна терена в последните няколко минути. Нападателят на Юнайтед, който отбеляза първия гол, беше не бързаше да напусне терена, след като беше заменен и този разгневен Дъглас Луис, който отиде да грабне опонента си и да го изведе.

Вилата на Унай Емери остава на четвърто място, с девет точки пред Юнайтед, но с изигран допълнителен мач. Петият вероятно ще е достатъчно добър за финал в Шампионската лига този сезон, благодарение на високия коефициент на Англия в УЕФА.

Но това място в момента е заето от Тотнъм Хотспър, като мъжете на Ten Hag са шест Гарначо е сред онези, които останаха в Юнайтед по време на международната пауза и те се завръщат в игра в събота, 30 март, с пътуване до Брентфорд и мач, който започва в неудобния час от 20:00 часа.

и получавайте ежедневната си доза съдържание на Mirror Football.Ние също така предлагаме на членовете на нашата общност специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашия